вторник, 26 февраля 2019 г.

1.jpg
Вебінари від авторів підручників 2 класу «Видавничого дому «Освіта»

З 25 лютого по 10 березня заклади загальної середньої освіти обирають нові підручники  для учнів 2 класу. Уявіть: для свідомого вибору освітянам потрібно опрацювати більше ніж 100 проектів підручників!!!2.jpg

«Видавничий дім «Освіта» підготував серію вебінарів від авторських колективів. За короткий час (30 хвилин на кожний підручник) усі бажаючі зможуть дізнатися про структуру підручника, методику викладання, особливості навчальних завдань та поставити запитання авторам.
Саме зараз ви можете обрати найкращий підручник для себе!

Діюче посилання на вебінари:
depositphotos_67984887-stock-photo-puzzle-button-webinar.jpg

Реєстрація – вільна!
Усіх учасників чекатимуть сертифікати і подарунки!
Орієнтовний розклад вебінарів:
вівторок, 26.02.2019
15:00
Валентина Григорівна Бевз, Дарина Володимирівна Васильєва — автори підручника «Математика», підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти.
15:40
Микола Самійлович Вашуленко, Оксана Вікторівна Вашуленко — автори підручника «Українська мова та читання», підручник для 2 класу закладів загальної середньої  освіти (у 2-х частинах)
16:30
Йосип Якович Ривкінд,  Тетяна Павлівна  Єресько  автори підручника «Я досліджую світ», підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)
середа, 27.02.2019
15:00
Ірина Миколаївна Лапшина  автор підручників  «Російська мова», підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням російською мовою (у 2-х частинах) та для закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою.
15:35
Ольга Вікторівна Коршунова — автор підручника «Я досліджую світ», підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах)
16:15
Олена Василівна Калініченко  автор підручника  «Мистецтво», підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти
* вебінар Людмили Сергіївни Аристової ви можете подивитися у записі у зручний для Вас час за посиланням:
Без названия.jpg
четвер, 28.02.2019
15:00
Надія Петрівна Чумак — автор підручника  «Французька мова», підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)
У ВИПАДКУ ВНЕСЕННЯ ЗМІН У РОЗКЛАД  ІНФОРМАЦІЮ БУДЕ ОНОВЛЕНО!
Зробіть свій вибір свідомо!

Для реєстрації і участі у вебінарі натисніть на посилання:
depositphotos_67984887-stock-photo-puzzle-button-webinar.jpg

Без названия (1).jpg

листівка.jpg

четверг, 7 февраля 2019 г.

На хвилі Нової української школи, на хвилі змін




25 січня 2019 року на базі Тахтаулівського НВК відбувся семінар-практикум для учителів 4 класів з проблеми «На хвилі Нової української школи, на хвилі змін».
Семінар пройшов у формі творчого звіту шкільного методичного об’єднання вчителів початкової школи.
Клинцов Ю.А., директор  навчально-виховного комплексу, познайомив присутніх з основними напрямами навчально-виховної діяльності закладу та презентував роботу кафедри вчителів початкових класів.
Ранкову зустріч для учасників семінару провела Роман Л.А., учитель початкових класів Тахтаулівського НВК, яка працює над проблемою «Розвиток навичок читання в учнів початкових класів».
Методика проведення уроку швидко змінюється відповідно до Концепції Нової української школи. Раніше першим етапом або структурним елементом уроку був організаційний момент, то за новою методикою проведення навчального дня навчальний процес потрібно розпочинати з ранкової зустрічі. Нічого нового скажете ви! Ні різниця між даними методичними елементами дуже велика і суттєва.
Ранкова зустріч – це запланована, структурована зустріч, яка займає важливе місце в повсякденному розкладі діяльності класу, де панує атмосфера піклування та відповідальності. Педагоги визнають особливу роль ранкової зустрічі в житті дітей і присвячують 15–25 хвилин на початку дня, аби створити позитивну атмосферу в учнівському колективі на весь навчальний день у школі.
Учасники семінару відвідали фрагмент уроку літературного читання 2 клас «Творчість М.Підгірянки «Розмова про сонце»», вчитель Шумейко Т.І.  
Під час проведення уроків педагоги вміло продемонстрували свою діяльність над обраними науково-методичними проблемами, представили нестандартні форми й методи роботи, використання інтерактивних методів навчання.
Методист РМК Стасовська О.М., наголосила на необхідності активного впровадження новітніх технологій в освітній процес початкової школибули прийняті методичні рекомендації щодо подальшої реалізації ідей нового Державного стандарту початкової освіти.










Місце інноватики в професійній діяльності вчителя початкових класів


22 січня 2019 року на базі Степненського НВК відбулося спільне засідання школи молодого вчителя та школи педагогічної майстерності з проблеми «Місце інноватики в професійній діяльності вчителя початкових класів».
На початку зібрання з вітальним словом та роздумами щодо запропонованої теми виступив директор закладу Ткаченко М.К..
Своїм досвідом із присутніми поділилися Карнаух О.П., учитель початкових класів Степненського НВК, тема майстер-класу і водночас методичної проблеми «Розвиток ключових компетентностей учнів початкових класів у контексті сьогодення», яка продемонструвала особливості використання ЕОІР «Розумники» у своїй професійній діяльності.
Мушит-Осташко А.А., учитель початкових класів Степненського НВК представила майстер-клас з використання здоровязбережувальних технологій у освітньому процесі адже працює на проблемою «Використання здоровязбережувальних технологій на уроках у початкових класах».
Завершилася робота майстер-класом «Способи використання хмари слів в навчально-виховному процесі», який провела методист РМК Стасовська О.М., та підсумковим обговоренням.






Технологія SMART KIDS – інновація в навчанні учнів початкових класів і чинник реалізації Концепції «Нова українська школа»

На базі Ковалівської ЗОШ Іст. 09.01.2019р. відбулося засідання районного методичного об'єднання учителів  перших класів та творчої групи з проблеми «Технологія SMART KIDS – інновація в навчанні учнів початкових класів і чинник реалізації Концепції «Нова українська школа».
Технологія SMART KIDS це ігрові завдання з цікавими героями та сюжетами для учнів початкової школи. Інтерактивні вправи допомагають навчатися та легко засвоювати шкільну програму. Електронні освітні ігрові ресурси працюють на ПК, планшетах та інтерактивних дошках, тож ними можна користуватися як у школі, так і вдома.
Питання, що обговорювалися: впровадження технології Smart Kids у початкову освіту; основні напрямки реалізації Концепції Нової української школи на засадах використання ЕОІР; презентація досвіду вчителів із використання ЕОІР у початковій школі; впровадження та поширення методики компетентнісного навчання та нових освітніх технологій, використання інноваційних технологій, зокрема методика використання ЕОР та е-підручників,технології змішаного навчання.
Доповідачі: Стасовська О.М., методист РМК КО(У,З)МСЦОЗО;
Карнаух О.П., учитель початкових класів Степненського НВК Полтавської районної ради;
Білокінь Н.О., учитель початкових класів Семянівського НВК Полтавської районної ради;
Гонтар Ю.О., учитель початкових класів Ковалівської ЗОШ Іст.