пятница, 4 ноября 2016 г.

На EdEra з’явились нові відео – методичні рекомендації до оновленої програми з Інформатики
Робота з електронними текстами, картами, творами мистецтва та діаграмами в Інтернеті – наскрізні вміння, яких навчатимуться діти початкової школи на уроках Інформатики та які знадобляться їм у повсякденні і навчанні. Як зробити Інформатику для учнів початкової школи захопливою і потрібною, увідео з методичними рекомендаціями до оновленої програми з Інформатики розказує  вчитель початкової школи, сертифікований вчитель Google Наталія Сражинська.
“Згідно з оновленою програмою, дитина має вміти виконувати дії на стаціонарному, портативному та будь-якому мобільному пристрої, незалежно від завантажених операційних систем. Крім того, дитина має виконувати необхідні завдання не лише за допомогою інстальованих на комп’ютер програм, а й користуючись інтернет-ресурсами”, - зазначає Наталія Сражинська у своєму вступному слові.
У відео “Інформація”, вона пояснює, як із допомогою інтерактивних ресурсів та ігор навчити дітей безпечної роботи в Інтернеті, як відрізняти публічну і приватну інформацію.
“У кожної сім’ї є така інформація, яку не повідомляють усім. Це, наприклад,  номери банківських карток, домашня адреса та телефон – таку інформацію називають приватною. Однак свої малюнки та фотографії домашніх тварин можна показувати всім”, - розповідає  Наталія Сражинська.
У відео, присвяченому роботі в Інтернеті, особливий наголос робиться на розумінні  дитиною авторського права, а також пояснюється, як цікаво розказати про мережеві ресурси, браузери, хмарні сервіси тощо.
Важливе завдання вчителя – продемонструвати навчальні можливості кожного електронного пристрою, до якого має доступ дитина, і показати, що знання з Інформатики важливі для опанування більшості навчальних предметів. Про це йдеться у відео комп’ютери та інші пристрої. 
“Демонстрацією навчальних можливостей комп’ютера будуть вправи для сприймання текстів через “електронні читанки” або ознайомлення з навчальними сайтами, де розміщена яскрава дитяча література. Можливостей багато. Важливо, щоб матеріал був дійсно необхідний для уроків Літературного читання, Української та Англійської мов, образотворчого і музичного мистецтв та інших предметів”, - підкреслила вчитель.
Вивчення графіки в оновленій програмі з Інформатики доповнено темою “Подорожі віртуальними музеями та мистецькими галереями”.
“Варто звернути увагу на зміст програми з образотворчого мистецтва та добрати для роботи такі шедеври, що допоможуть ознайомитись із різними видами мистецтв. Зокрема, на сторінках культури та мистецтва Google учитель може заздалегідь створити власну колекцію, додати до неї вибрані твори”, - зазначила Наталія Сражинська.
Наразі на платформі EdEra вже викладено відеоматеріали з методичними рекомендаціями до чотирьох програм початкової школи – Літературного читання, Англійської мови, Математики та Інформатики. Завершується робота над відеоматеріалами до оновленої програми до курсу Українська мова в початковій школі.
Нагадаємо, що проект оновлення програм початкової школи та підготовка відеоматеріалів здійснені спільно МОН та проектом EdEra за підтримки Міжнародного благодійного фонду “Відродження”. 
Довідково:
11 жовтня на сайті EdEra з’явилися відеоматеріали до оновленої програми з Літературного читання, де сучасні письменники особисто розказують про себе, свої твори та творчий шлях.
17 жовтня на сайті EdEra було оприлюднено відеоматеріали до оновленої програми з Англійської мови, щоб зробити процес навчання в 1 - 4 класах цікавішим.

27 жовтня на сайті EdEra було опубліковано відеоматеріали до оновленої програми з Математики, що розкривають нові можливості для цікавого навчання дітей.

Комментариев нет:

Отправить комментарий